cropped-Logo-HEL-čisté.png

V baráži o HEL narazí Třinec na jedného z dvojice Indians Bratislava – HBK Nové Zámky

Okrem bojov o majstra Slovenska sa v týchto dňoch už na svoje zápasy pripravujú aj kluby, ktoré zvedú boj o postup do HEL v ročníku 2018/2019.

Účastníkmi baráže budú v tejto sezóne dvaja nováčikovia, Indians Bratislava a Nové Zámky.  Práve tieto dva tímy si to v predkole baráže rozdajú v dvoch zápasoch systémom UEFA, s tým, že rozhodujú víťazstvá a skóre zo vzájomných zápasov, nie však počet strelených gólov doma respektíve na ihrisku súpera. To znamená, že ak napríklad Indians doma zvíťazia 4-2 a Nové Zámky doma zvíťazia 5-3, druhý zápas pôjde do predĺženia prípadne samostatných nájazdov, v ktorých sa musí rozhodnúť o postupujúcom do série s tabuľkovo posledným účastníkom HEL, ktorým bol Třinec.  Séria s Třincom sa bude hrať na 2 víťazné zápasy, pričom Třinec začne sériu doma a má aj výhodu prípadného tretieho rozhodujúceho zápasu na domácom ihrisku.

ÚČASTNÍCI BARÁŽE o úšasť  v HEL 2018/2019

INDIANS BRATISLAVAIndians Bratislava

Marcel Ďurech, Patrik Wesselenyi, Dušan Melíšek, František Strapek, Juraj Majdan, Štefan Žákovič, Martin Lukačovič, Dominik Záň, Erik Schickhofer, Štefan Furdek, Michal Ľupták, Andrej Barinka, Ján Janík, Marián Miklaš, Róbert Goga, Ivan Andel, Filip Voska, Adam Zámečník, Tomáš Čambalík, Martin Šavol, Andrej Bohuslav, Tomáš Dubnický, Jozef Zemeš.

 

NOVÉ ZÁMKY

Nové ZámkySúpiska : Púš Peter, Váczlav Marek, Vyžinkár Filip, Juhász Denis, Vaďovský Denis, Dékány Róbert, Hlinka Šimon, Kudrna Adam, Trávniček Peter, Balla Boris, Kolek Miroslav, Rybár Marián, Czuczor Tomáš, Šimun Eduard, Viszkocsil Jozef, Vnuk Martin, Pernický Ľubor, Fiala Tomáš, Cseres Patrik, Štumpf Daniel, Grošaft Maroš, Pénzeš Lukáš, Uhnák Martin, Kovács Erik, Bórik Markus.

 

ENVIFORM TŔINEC – súčasný účastník HEL, súpisku nájdete pri kliknutí na logo klubu na tejto stránke