Martinusíl gól

18. kolo HEL prinieslo zaujímavé výsledky i prvú výhru Třinca

V 18. kole HEL sme videli až tri predĺženia, dve z nich sa rozhodli v samostatných nájazdoch. Šláger kola vyhrala Skalica, Svidník pokračuje v dobrých výsledkoch z jesene, Třinec prekvapil v Košiciach a získal prvé víťazstvo za tri body, Martin zvládol ťažký zápas v Pruskom, Ružinov naopak stratil cenné body v Diakovej a LG nestačilo doma na Jokerit. 

Continue reading „18. kolo HEL prinieslo zaujímavé výsledky i prvú výhru Třinca“

kosice brankar

HEL sa prebúdza zo zimného spánku

Po dvoch mesiacoch oddychu, následného naberania sily a kondície a prípravných zápasov opäť pôjde do tuhého! Do konca základnej časti odohrajú mužstvá ešte deväť kôl a každé jedno bude pri pohľade na rysujúcu sa výslednú tabuľku nesmierne dôležité. Prvým jarným kolom, ktoré má v aktuálnom ročníku HEL poradové číslo 18, štartujeme už túto sobotu.

Continue reading „HEL sa prebúdza zo zimného spánku“

leaders ruzinov

Ružinov bral v generálke pred ligou striebro na medzinárodnom turnaji v Plzni

Hokejbalisti Ružinova v závere zimnej prestávky odcestovali do Plzne. Vo vychýrenom meste piva sa zúčastnili medzinárodného turnaja Pilsen Challenge, na ktorom to napokon dotiahli až do finále. V drese bratislavského tímu sa predstavil aj Lukáš Horváth, ktorý sa jesennej časti strávenej v Košiciach vracia do Ružinova. Continue reading „Ružinov bral v generálke pred ligou striebro na medzinárodnom turnaji v Plzni“