lg finále 2

Dominik Vároš, LG Bratislava: Mali sme na viac!

LG Bratislava „uchmatlo“ vo Vrútkach hneď prvý zápas a urobilo tak sériu ešte zaujímavou od jej začiatku. O víkende viac povie Dominik Vároš, ktorý oba zápasy prežil na striedačke Bratislavčanov.

„Prvý zápas sme hrali presne to, čo vieme hrať, svoju hru,aj keď to nebolo úplne dokonalé, ale hrali sme si svoje. Druhý zápas boli Vrútky oveľa lepšie, najmä preto, lebo my sme boli nedisciplinovaní. V každom prípade si myslím, že v Bratislave opäť ukážeme našu tvár, pretože my sme LG, najstarší, funkčný, slovenský hokejbalový klub.“ začal svoje hodnotenie víkendu Dominik Vároš.

Zostrih prvého zápasu Kometa – LG 1-2 pp

V čom teda videl hlavný rozdiel medzi sobotou a nedeľou ? „Zlomový moment zápasu bol faul na nášho hráča, kde dostal do tváre vysokou hokejkou, mali sme hrať 4 minúty presilovku pretože to bolo veľké zranenie na šitie, no rozhodcovia do toho nechceli vstupovať. Následne sme dostali gól a toto považujem za zlomový moment. Nechcem sa však vyhovárať na rozhodcov pretože náš výkon nebol dobrý. Toto ale považujem za zlomový moment zápasu.“ Podľa Vároša mal LG na to, aby vyhral vo Vrútkach dva zápasy. „Som maximalista a teraz viem, že sme na to mali. Prehrali sme si to vlastnou vinou a toto sa nemôže stávať, pokiaľ chceme byť majstri.“ Séria sa sťahuje do Bratislavy a to je dobrý dôvod na optimizmus. V čom vidí Dominik výhodu domácich zápasov? „Čo sa týka zápasov doma, výhodou by malo byť naše väčšie ihrisko, naša pohoda a väčšia kontrola nad zápasmi. Urobíme všetko preto, aby sa hostia v Bratislave cítili tak dobre, ako my u nich  Máme po víkende aj nejaké vážne zranenia, tak uvidíme, ako sa s tým vysporiadame.“ zakončil Dominik Vároš. 

Zostrih druhého zápasu Kometa – LG 5-1