sportvideo

HEL plánuje väčšiu spoluprácu s projektom sportvideo

V dohrávke 2. kola Skalica – Jokerit, sa po druhý krát v tomto ročníku, objavili v rámci servisu pre fanúšikov a kluby HEL videá , ktoré ukazujú highlighty zo zápasu krátko po jeho skončení.  

„Systém sportvideo sme testovali už na jeseň počas zápasu Jokerit – Martin v Petržalke, Už vtedy sa nám osvedčil.“ prezradil pre náš portál zástupca marketingu HEL Michal Dubovan. „Zástupca spoločnosti sportvideo Martin Caňo bol na poslednej schôdzi klubov HEL a prezentoval ako celý systém funguje. Je to vskutku jednoduchý mechanizmus, ktorý nám pomôže v dvoch rovinách, jednak budeme mať zábery zo zápasov v aktuálnom čase, ktoré vieme ponúknuť našim divákom prakticky do pár sekúnd v reálnom čase a druhou vecou je aj biznis rozmer tohto projektu.“ pokračoval Dubovan. 

Druhý krát sa zábery zo sportvideo objavili na sociálnych sieťach po zápase Skalice a Jokeritu. „Je to veľmi dobrá vec, je to jednoduché na ovládanie a pre nás to má veľký význam. Ja osobne by som to nariadil všetkým klubom ako povinnosť. Okrem toho, že to robí záznam celého zápasu a najdôležitejších momentov z neho, dokážete si tam analyzovať situácie a využívať rôzne iné prvky pre potreby rozboru zápasu. V Skalici budume tento systém využívať pravidelne a použili sme ho už dokonca aj na zápasy mestskej ligy. Nič nás to nestojí a je to super. „ vyjadril sa zástupca Skalice, Lukáš Slavík.

„Jednou z hlavných vecí, ktorú projektom HEL sledujeme, je otvorenie sa verejnosti a myslím si, že pomocou sportvideo dokážeme  ponúknuť našim fanúšikom postupne zábery zo všetkých extraligových ihrísk HEL. O to nám aj presne ide, Tento projekt má aj svoj ekonomický rozmer. Predpokladáme, že jedno extraligové kolo môže mať až okolo 25 000 videní videí a ročne  by nám číslo videní mohlo rásť s play off až do milióna. Toto je nezanedbateľné číslo pre našich partnerov.“ vyjadril sa riaditeľ marketingu HEL Andrej Augustín. 

Veríme teda, že táto novinka pomôže Vám, našim fanúšikom, sledovať HEL naplno zo všetkých štadiónov a že aj vďaka tomuto projektu  prilákame na zápasy veľa fanúšikov všetkých tímov !