kometa-vrutky

KOMETA ukázala svoju silu v sérií proti nebezpečnému Svidníku.

Vrútočania využili naplno výhodu domáceho prostredia a postúpili v najkratšom možnom čase. 

Po najkratšej štvrťfinálovej sérií nám rozhovor poskytol tréner KOMETY, Martin Kolčák. 

Martin, postúpili ste v najkratšom možnom čase, ako by si zhodnotil celú sériu ? 

Celá séria bola dosť vyrovnaná a musím vyzdvihnúť chalanov zo Svidníka, pretože sa na nás dobre pripravili. Myslím si však, že v náš prospech rozhodla vyrovnanosť a šírka celého mužstva. Do Svidníka sme cestovali v oklieštenej zostave, no aj tak sme dokázali zvíťaziť. Najdôležitejší zápas celej sériu bol ten prvý. V ňom sme dokázali vyrovnať par sekúnd pred koncom a nech si hovorí kto chce čo chce, nepomohli nám rozhodcovia, ale vydreli sme si to sami.

V treťom zápase padlo veľa gólov ale dá sa povedať, že celkovo padalo vo vašich zápasoch nadpriemerne veľa gólov ak vezmeme v úvahu, že išlo o Play off. 25 gólov v 3 zápasoch to je pekné číslo. 

Áno, táto séria bola plodná na góly, no neviem, či sa to dá niečomu pripísať. Za naše mužstvo som rád, že nám to tam začalo padať a na gól sme sa až tak nenadreli, ako po minulé zápasy. Na druhej strane, Svidnícke presilovky sú doslova vraždiace a mám pocit, že väčsina gólov padla hlavne v ich početnej výhode.

Ako vidíš svojho semifinálového súpera ?  Zápasy Jokeritu a Vrútok majú vždy náboj ! 

Dostali sme sa do najlepšej štvorky a tu sa už súper ozaj vyberať nedá. Prischol nám bojovný Jokerit s množstvom dobrých hráčov. Máme týždeň na to aby sme sa pripravili a ja verím, že na Jokerit nájdeme ten správny recept. Každý z chalanov už má za sebou nejaké to play off, tak verím, že všetky skúsenosti zužitkujeme. Dôležite bude udržať emócie na uzde. Mojim chalanom verím a ak podajú zo seba maximum určite to bude dobré a úspech sa dostaví.

Zápasom Vrútok s Jokeritom nechýba korenie a všetko, čo k hokejbalu patrí
Zápasom Vrútok s Jokeritom nechýba korenie a všetko, čo k hokejbalu patrí