Martin ŠKB

ŠKB Martin pred novou sezónou.

Martinčania po poslednej sezóne mobilizujú kádre, ich ambície sú vysoké. 

„Tou najväčšou novinkou leta je naša fúzia s HBK Diaková a preto zmien v kádri bude veľa. Zmeny sú z tohto pohľadu logické a budú značné. Nerád by som však hovoril mená, všetko sa uvidí časom „ prezradil na úvod menežér Martina Richard Pobeha. 

martin pb buly

„Jazdci“ sa v minulej sezóne nemohli oprieť o viaceré opory, šarapatu v tíme robili najmä zranenia kľúčových hráčov. „Som rád, že po zranení začal opäť s tréningom skúsený Michal Hrivnák, uvidíme ako mu vydrží zdravie. Rovnako sa po zranení zapojil aj náš český legionár, obranca Říman.“ pokračoval Pobeha.

Ako to už býva zvykom, realitou leta sú v tomto amatérskom športe vždy aj nejaké odchody, či už kôli pracovným povinnostiam alebo z rôznych iných dôvodov. Ako je to tento rok v Martine? „Odchody by som nerád konkretizoval, všetko je otázkou dohôd. Verím však, že disponujeme dostatočne širokým kádrom.“ nestráca optimizmus pred novým ročníkom Pobeha.

riman martin vrutky

Martinčania pred sezónou absolvovali jeden turnaj a zahrajú si aj s účastníkom HEL. „Čo sa týka prípravných zápasov, 2.9. plánujeme odohrať prípravný zápas proti MŠK Kežmarok. Radi by sme zároveň do novej sezóny vstúpili v nových dresoch s vynoveným logom.“ zakončil rozhovor Richard Pobeha. Martin sa v prvom kole stretne na domácej pôde s českým Třincom. Oficiálny názov klubu ostáva ŠKB Martin.