Ivady_Martin

V zápase Martina s Kežmarkom budú rozhodovať maličkosti, zhodujú sa aktéri

Zápasom 22. kola je súboj ŠKB Martin proti Vippokerpro Kežmarok. Pred týmto súbojom sme vyspovedali zástupcov oboch mužstiev. So svojimi predzápasovými očakávania sa s nami podelili brankár Martina, Rudolf Ivády a útočník Kežmarku Libor Teplický.

V súboji ôsmeho tímu tabuľky s piatym očakávajú oba celky vyrovnaný duel, v ktorom budú rozhodovať detaily. V tejto fáze sezóny je každý zápas dôležitý. Očakávam vyrovnaný boj, tak ako v každom zápase s Martinom. Rozhodnú maličkosti. Prezradil svoje predzápasové očakávania útočník Kežmarku Libor Teplický.

Podobne to vidí aj opora v bráne Martina, Rudolf Ivády. V takýchto zápasoch, keď sa hrá o play-off môže rozhodnúť aj maličkosť. Určite to bude náročný zápas. Preto sa naň musíme pripraviť najlepšie ako sa dá. Ivády očakáva od súpera útočnú hru. Myslím si, že Kežmarok ku nám nepríde brániť. Majú v mužstve mnoho rýchlych hráčov takže očakávam z ich strany skôr veľmi rýchly a útočný hokejbal.

sebastian ugray kezmarok

Hostia sú si vedomí, že Martin doma v minulom týždni porazili Považskú Bystricu no napriek tomu nejdú do zápasu s úmyslom brániť. Nie je v DNA Kežmarku ísť do zápasu brániť. Pozorní vzadu byť musíme, ale určite budeme aktívni aj smerom dopredu.

Prvý vzájomný zápas týchto dvoch celkov zvládol lepšie Martin, ktorý v Kežmarku uspel po samostatných nájazdoch. Podobne vyrovnaný duel očakávajú jeho aktéri aj tentoraz.  Bude to určite vyrovnaný zápas a rozhodnúť môže každá malá chyba, vyjadril sa Ivády, ktorý vie, že v tomto zápase ho v bránkovisku nečaká nič jednoduché. Bude to dosť ťažký zápas, takže očakávam, že budem mať veľa práce.

KK -MT

Obaja súperi sa zhodli na tom, že ich mužstvá sa poznajú už veľmi dobre, a tak priestor na to aby jedno alebo druhé mužstvo dokázalo súpera niečim prekvapiť je minimálny. Uvidíme ako bude zápas prebiehať, kto bude mať navrch, kto bude na zápas lepšie pripravený. Samozrejme dôležitú úlohu budú hrať výkony brankárov a presilové hry, naznačil Libor Teplický možné kľúčové faktory, ktoré by mohli nakloniť misky váh na stranu jedného či druhého mužstva.  

Martin sa bude snažiť napodobniť minulotýždňový výsledok, keď doma porazil Považskú Bystricu na nulu. Musíme pristúpiť k zápasu tak ako pred týždňom proti Považskej Bystrici. Držať sa toho čo si povieme a potom môžme byť znova úspešní aj v tomto zápase, uzavrel brankár Martina.     

 

Foto: Adrián Danaj